Zapomniane melodie odzyskują nowe życie podczas koncertu "Musical w światłach Broadway’u" w Świdnicy

21 stycznia w Świdnicy odbędzie się koncert, na którym artystyczna ekipa z Wrocławia zaprezentuje nieśmiertelne utwory, które zasłynęły na tętniącym życiem Broadwayu i innych znanych scenach muzycznych na całej kuli ziemskiej. Koncert zwany „Musical w światłach Broadway’u” pozwoli publiczności na zanurzenie się w magicznym świecie muzycznym, do którego należą takie klasyki jak „New York, New York”, „Tonight” z musicalu „West side story” oraz „Gdybym był bogaczem” ze słynnego „Skrzypka na dachu”. Dodatkowo, mieliśmy przyjemność oferować naszym czytelnikom możliwość zdobycia dwóch podwójnych zaproszeń na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne.

Organizatorzy gwarantują niesamowite muzyczne doznania zarówno dzięki znakomitym wykonawcom muzycznym, którzy będą prezentować swoje umiejętności wokalne, jak również dzięki brawurowym popisom pianistycznym. Niezapomniane chwile potęgują także przemyślana choreografia oraz kolorowe kostiumy, które doskonale dopełniają muzyczną stronę tego wyjątkowego koncertu. Bilet na takie wydarzenie może okazać się cudownym darem od wnuków dla babci i dziadka na ich święto. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tego wyjątkowego czasu!

Podczas 90-minutowego koncertu, publiczność będzie miała okazję usłyszeć wiele znakomitych kompozycji. W programie znajdą się takie hity jak „Gdybym był bogaczem” ze „Skrzypka na dachu”, „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My fair lady”, wybrane utwory z „Upiora w operze”, „Maria” i „Tonight” z „West side story”, a także „Wilkommen” z „Cabaretu” oraz niezapomniane „New York, New York”.