Wznowienie zaciętej rywalizacji siatkarskiej w Bielawie po dwuletniej przerwie

Po dwóch sezonach przerwy, kibice siatkówki w Bielawie będą ponownie mogli śledzić emocjonujące spotkania miejscowych zawodników z drużyną wojskową z Żagania. Ostatnie dwa lata, Sobieski rywalizował bowiem w innej grupie II ligi. W nowym sezonie, zespół gości do swojego składu przyjął Kacpra Szydziaka, wychowanka Bielawianki Bester, który pełni funkcję środkowego bloku.

Potyczki między tymi dwoma drużynami są zawsze pełne napięcia i ostrych emocji, a więc nie inaczej będzie i tym razem. Najbliższe spotkanie odbędzie się już w sobotę 4 listopada o godzinie 18:00 na sali sportowej SP 10 w Bielawie. Po pięciu rundach zarówno miejska drużyna Bielawy, jak i żagańscy wojskowi mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami, co sytuuje ich na odpowiednio 5 i 8 miejscu w klasyfikacji generalnej.

Mamy nadzieję, że sobotni wieczór upłynie pod znakiem fantastycznego spektaklu sportowego, na który z radością zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki z naszego regionu. Czekamy na Was na trybunach – bilety do nabycia na miejscu: ulgowe 5 zł, normalne 10 zł. Do zobaczenia!