W Bielawie powstaje już czwarty sklep Dino!

Wydawać by się mogło, że w czasach gdy dyskonty takie jak Lidl czy Biedronka są postawione na każdym rogu, nowe sklepy tego typu nie mają już prawa bytu. A jednak Dino udowadnia, że jest inaczej. W Bielawie powstanie już czwarty!

Zgodnie z informacjami ze strony internetowej Urzędu Miasta Bielawa, nowy market Dino powstanie przy ulicy Stefana Żeromskiego. Ten czwarty już w mieście dyskont, będzie oferował flagowe towary sieci Dino. Prace związane z budową sklepu zaczęto jeszcze pod koniec 2022 roku.

Sam sklep będzie miał standardową wielkość około 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Do dyspozycji klientów będzie również plac manewrowy oraz parking na kilkanaście samochodów. Sieć Dino informuje, że zatrudni około 15 nowych pracowników na umowę o pracę.

Planowane uroczyste otwarcie kolejnego już w Bielawie sklepu sieci Dino planowane jest na drugą połowę marca 2023 roku. Klienci z pewnością mogą liczyć na spore promocje oraz sezonowe obniżki ceny na podstawowe flagowe produkty z Dino.