UKS Siódemka Bielawa triumfuje na turnieju piłkarskim

Dnia 9 września miejscowy zespół UKS Siódemka Bielawa brał udział w emocjonujących zawodach piłkarskich. Tym razem przedszkolaki miały okazję pokazać swoje zdolności podczas turnieju odbywającego się w Głuchołazach. Było to lekko nieznane pole dla uczniów trenera Artura Gendery, ale jego młodzi sportowcy są nieustraszeni przed nowymi wyzwaniami i zdecydowali się wyruszyć wcześnie rano, aby ukazać swoje talenty. Wystąpili bardzo dobrze i zajęli zapierające dech w piersiach drugie miejsce. W finale musieli uznać wyższość drużyny Rodło Opole, która wcześniej uległa im zdecydowanie 2-0. To jest właśnie sport, pełen niespodzianek i zmienności.

Drugi akapit naszej relacji skupia się na powrocie naszej ekipy z Bielawy – powracają jak bohaterowie, nadal pełni pasji i determinacji do dalszej pracy na treningach. Ale mamy jeszcze więcej dobrych wieści do przekazania: Damian Bątor, bramkarz Siódemki, został uznany za najlepszego golkipera turnieju. Damian zasługuje na ogromne brawa za niesamowitą obronę swojej bramki. Najważniejszym graczem (MVP) turnieju został Jan Zaborowski, który tego dnia błyszczał na boisku, strzelając gole, asystując i dryblując z niebywałą precyzją.

Ale najważniejsze brawa należą się całej drużynie z Bielawy, która pokazała jedność, inspirującą grę oraz skuteczność. Ich sukces to dowód na to, że ciężka praca i pasja zawsze przynoszą owoce.