Triumfalny występ młodych piłkarzy z Bielawy na turnieju w Jeżowie Sudeckim

2 czerwca zaowocował pamiętnym dniem dla młodych zawodników futbolu, którzy reprezentowali Bielawa na turnieju, goszczonym przez Lotnik Jeżów Sudecki. Drużyna znana jako Siódemka Bielawa zdominowała całe wydarzenie, nie pozostawiając żadnych szans swoim rywalom, zarówno Miedzi Legnica jak i Karkonoszom z Jeleniej Góry.

Świetna gra drużyny była widoczna podczas każdego meczu. Znakomicie przemyślane akcje zespołowe skutkowały licznymi bramkami, znakomicie pokazując umiejętności i talent młodych piłkarzy. Podobnie dobrze radzili sobie w pojedynkach indywidualnych, które również przekładały się na korzystny dla nich wynik końcowy.

Pomiędzy poszczególnymi spotkaniami, zawodnicy mieli okazję skorzystać z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich przez organizatorów. Wspaniała atmosfera, dużo radości i zabawy towarzyszyły im przez cały czas trwania turnieju. Wszystko to razem z wysokim poziomem prezentowanym przez Siódemkę z Bielawy, której zawodnicy niezwykle godnie reprezentowali swoje miasto na arenie województwa dolnośląskiego.