Odniesienie spektakularnego sukcesu przez UKS Siódemka Bielawa podczas Mini Mistrzostw Europy

W dniu 23 czerwca bieżącego roku, drużyna UKS Siódemka Bielawa miała przyjemność uczestniczyć w prestiżowych Mini Mistrzostwach Europy. Wydarzenie to miało miejsce w malowniczym Szczawnie Zdroju. Zmagania piłkarskie obejmowały 24 drużyny, zaś bielawska ekipa występowała pod barwami Synów Albionu, inaczej mówiąc Anglii. Zaliczany do najważniejszych triumfów klubu, udział w tych rozgrywkach to zasłużony owoc ciężkiej pracy zawodników i trenera.

Pod okiem swojego trenera – Artura, bielawscy gracze pokonali wszystkich swoich rywali, odznaczając się zwycięstwem w całym turnieju. Ich umiejętności były na tyle imponujące, że pokonali takie drużyny jak Miedź Legnica czy Górnik Wałbrzych. Jednym z najjaśniejszych punktów turnieju był Wiktor Polakowski, zawodnik reprezentujący Siódemkę, który został uznany za najbardziej wartościowego piłkarza turnieju.

Wiktor jest ważnym elementem drużyny i zawsze daje z siebie wszystko, dlatego wybór go na najlepszego piłkarza turnieju nie powinien nikogo zdziwić. Ciągle rosnący sukces drużyny z Bielawy jest efektem nieustępliwości i ciężkiej pracy, a także ich niewyczerpanej pasji do piłki nożnej. Zwycięstwo w Mini Mistrzostwach Europy to dla nich kolejny krok do osiągania celów.

W ramach wygranej, UKS Siódemka Bielawa została nagrodzona pucharem oraz voucherem wartym 700 złotych. Niewątpliwie, jest to zwieńczenie ich trudu i ciężkiej pracy.