Nowy park handlowy w Bielawie tętni życiem. To nowe miejsca pracy dla mieszkańców!

Kiedy po raz pierwszy zaczęto mówić o budowie parku handlowego w Bielawie, wielu narzekało. Na wysokie ceny, na zbyt duży ruch no i na konkurencję, która zabije lokalne sklepy. Wszystkie te obawy na szczęście nie przełożyły się na rzeczywistość. Jak wygląda dzisiaj park handlowy w Bielawie?

Największe oblężenie park handlowy w Bielawie przeżywał w dniu otwarcia, w połowie grudnia oraz tuż przed świętami. Nic dziwnego – na początku szukano promocji a potem, inspiracji do świątecznych prezentów. Nie spełniły się jednak obawy, że droga do centrum handlowego będzie zatkana i wiecznie zakorkowana.

Dzisiaj już wiadomo, że Bielawa potrzebowała takiego miejsca. Mieszkańcy miasta i okolic nie muszą już dojeżdżać do Świdnicy czy Dzierżoniowa, aby zrobić większe zakupy.

Nie bez znaczenia jest również ilość nowych miejsc pracy. Jak pokazują statystyki, jest ich aż 220. W przeważającej części pracują tam osoby zamieszkujące teren Bielawy i okolic. Każda próba zmniejszenia bezrobocia w naszym regionie jest na wagę złota!