Moc siatkarskich emocji w Bielawie – IM REKORD Volley Jelcz-Laskowice kontra miejscowa drużyna

Na bielawskiej arenie sportowej zjawi się drużyna IM REKORD Volley Jelcz-Laskowice z Dolnego Śląska. Jest to kontynuacja spory sportowego, który rozpoczął się w sezonie 2020/2021, kiedy to IM REKORD rozpoczął swoją przygodę na krajowej scenie siatkarskiej w II lidze. Z sześciu do tej pory rozgrywanych spotkań, przewagę mają gospodarze nadchodzącego meczu. Pierwsze pięć starć zakończyło się zwycięstwem Bielawy zdobytym za pełną pulę punktów.

W ostatnim spotkaniu, które miało miejsce nie tak dawno temu, dokładnie w kwietniu 2023 roku (była to finałowa runda poprzedniego sezonu), sytuacja uległa zmianie. Tym razem IM REKORD odniósł triumf na swoim terenie, nie tracąc nawet jednego seta. Jednak obecny sezon to nowe wyzwanie i ostateczne wyniki są jeszcze nieznane.

Pozycje obu drużyn w tabeli ligowej są bliskie – IM REKORD plasuje się na piątym miejscu z czterema zwycięstwami, podczas gdy DOFU jest siódme z trzema wygranymi. Wydaje się więc, że nadchodzące spotkanie będzie pełne emocji. Widowisko odbędzie się w najbliższą sobotę listopada wieczorem na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie.

Zachęcamy wszystkich miłośników siatkówki do udziału. Cena biletu wynosi 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Czekamy na was na trybunach o godzinie 18:00. Do zobaczenia!