Maraton Filmowy Noc Horrorów w Kinie MOKiS 3D w Bielawie!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Kino MOKiS 3D w Bielawie organizuje wyjątkowe wydarzenie dla fanów kinematografii – Nocny Maraton Filmowy! To ekskluzywna okazja, która zdarza się tylko raz do roku, aby doświadczyć dreszczyku emocji podczas seansu trzech specjalnie wyselekcjonowanych filmów.

Impreza zaplanowana jest na 31 października 2023 roku i odbędzie się w przestronnym kinie zlokalizowanym przy ulicy Piastowskiej 19a, w budynku Teatru Robotniczego. Seans pierwszego filmu rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00. Warto podkreślić, że cena biletu na całe wydarzenie to jedynie 30 zł, co daje możliwość obejrzenia wszystkich trzech filmów bez dodatkowych opłat!

Podczas przerw między projekcjami goście będą mieli okazję napić się ciepłych lub zimnych napojów oraz skosztować przekąsek dostępnych w kinowym sklepiku. Oferta obejmuje takie smakołyki jak nachosy, popcorn czy tosty. Całość dopełnią odpowiednio dopasowane dekoracje, które z pewnością wprowadzą uczestników w nastrój mrożącej krew w żyłach grozy.

Bilety są dostępne do zakupu bezpośrednio w kasie kina MOKiS, a także za pośrednictwem Internetu: