Koncert w hołdzie pierwszej sekcji wokalnej MOKiS – zaproszenie do świętowania z nutą karnawałową

Chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić do uczestnictwa w wyjątkowym koncercie, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki (MOKiS) w Bielawie. Ten specjalny wydarzenie jest dedykowane rocznicy pierwszego publicznego występu sekcji wokalnej, która powstała pod skrzydłami naszego ośrodka. Celem tego wydarzenia jest nie tylko uczczenie owego ważnego momentu, ale także podkreślenie znaczenia muzyki i sztuki dla naszej lokalnej społeczności.

Jako że koncert przypada na okres karnawału, całe wydarzenie będzie miało karnawałowy charakter. Można spodziewać się zarówno festiwalu barw, jak i nadzwyczajnej atmosfery pełnej radości i zabawy. Przygotowaliśmy dla Was muzyczną ucztę, na której królować będą największe hity DISCO z lat 70.

Niektóre utwory zostaną dodatkowo ożywione poprzez układy choreograficzne, które zaprezentują tancerze z KUBA DANCE STUDIO z Bielawy. To sprawi, że koncert nabierze jeszcze więcej dynamiki i energii, a z pewnością wpłynie korzystnie na klimat całego wydarzenia. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowo kolorowy, taneczny i muzyczny wieczór.

Zachęcamy wszystkich do przybycia i wspólnego świętowania tej ważnej rocznicy w naszym ośrodku. Warto podkreślić, że wstęp na koncert jest całkowicie wolny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do nas i razem cieszyć się tym karnawałowym koncertem.