Desperacki apel rodziny o pomoc w poszukiwaniu zaginionego Piotra Osienienko ze Świdnicy

Ludzie bliscy Piotrowi Osienienko, który pochodzi ze Świdnicy, gorąco proszą o wsparcie w poszukiwaniach mężczyzny, którego ostatnio widziano mniej więcej dwa tygodnie temu. Piotr nie dał od tamtego czasu o sobie znać, a jego telefon komórkowy jest wyłączony. Rodzina zgłosiła zaginięcie na policję poprzedniego dnia.

Osienienko jest 42-letnim mężczyzną o szczupłej posturze i wzroście wynoszącym 175 cm. Wyróżnia go jasna kolorystyka – ma błękitne oczy i blond włosy. Nie ma na swoim ciele żadnych charakterystycznych cech czy znaków. Gdy zanotowano jego ostatnie pojawienie się, miał na sobie komplet dresowy w kolorze czarno-szarym.

Policja ze Świdnicy oraz najbliższe jednostki policyjne z niecierpliwością czekają na każdą informację, która mogłaby pomóc w ustaleniu obecnego miejsca pobytu zaginionego. Osoby, które są w posiadaniu jakichkolwiek danych, mogą zgłaszać je do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, dzwoniąc na numery telefonów 47 87 55 200 lub 47 87 55 227. Alternatywnie, można również skorzystać z numeru alarmowego – 112.