13 kwietnia: Piłkarze UKS Siódemka Bielawa startowali na turniejach piłkarskich we Wrocławiu i Świdnicy

13 kwietnia br. była znaczącą datą dla młodych futbolistów z UKS Siódemka Bielawa, którzy mieli okazję wziąć udział w kolejnej serii turniejów piłkarskich. Tym pretekstem do rywalizacji na boisku stały się rozgrywki dla zawodników urodzonych w latach 2015 i 2017.

Młodzi sportowcy, którzy przyszli na świat w 2015 roku, mieli okazję demonstrować swoje umiejętności na boisku piłkarskim w Świdnicy. Z kolei ich młodsi koledzy, czyli piłkarze urodzeni w 2017 roku, testowali swoje umiejętności podczas turnieju we Wrocławiu.

Wszyscy zawodnicy UKS Siódemka Bielawa odznaczają się dojrzałością emocjonalną, dobrze pojętym zrozumieniem gry oraz wysokim poziomem technicznym. To wszystko sprawia, że drużyna ta doskonale prezentuje się na tle innych zespołów. Dla nich gra to nie tylko rywalizacja, ale także zdobywanie cennego doświadczenia, spędzanie czasu na boisku, integracja z kolegami z drużyny i przede wszystkim dobra zabawa. Hasło „wychowanie przez sport” nabiera w ich przypadku realnej i bezcennej wymowy.